> Kontakt

Nowoczesne schody z drewna

Stolarnia Mieczysław Dominiak – dane kontaktowe

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące schodów samonośnych i schodów drewnianych na beton oraz innych projektów schodów naszego autorstwa, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości.

Piękne schody z drewna

Wieloletnie doświadczenie Stolarni Mieczysław Dominiak „DOMSCHOD” oraz dokładność naszych pracowników przyczyniły się do wypracowania naszej pozycji na rynku zachodniopomorskim. W trakcie prowadzenia naszej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów schodów klasycznych, jak też ekskluzywnych schodów wykonanych z rodzimych i egzotycznych gatunków drewna. Specjalizujemy się w wykonawstwie schodów drewnianych na konstrukcji stalowej, betonowej. Tworzy również ekskluzywne schody gięte, samonośne, zabiegowe. Wykonujemy schody nietypowe według projektów Klientów w różnych zakresach cenowych.

Zapraszamy do współpracy. Siedziba Stolarni Mieczysław Dominiak „DOMSCHOD” mieści się w Szczecinie, jednak oferta skierowana jest do Klientów z całej Polski, Niemiec i Skandynawii.

Stolarnia Mieczysław Dominiak „DOMSCHOD”

ul. Światowida 6A
71-726 Szczecin

tel./fax: +48 91 421 45 20
kom.: +48 601 972 066

e-mail: domschod@schody.szczecin.pl

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza.

Formularz kontaktowy

Znajdź nas na mapie

Pokaż na większej mapie